Sesizi

Sesizi

Sesizi

 

 

 

 

 

 

 

Sesizi Audio Production Services; müzik, jingle, ses tasarım, reklam ve tanıtım filmleri konularında hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak seslendirme, müzik ve video production alanında çalışan şirketin alt yapısında birlikte çalıştığı Türkçe seslendirme ve anadillerinde yabancı dil seslendirme yapan ses sanatçıları bulunmaktadır.

Sesizi ailesi ile birlikte çalışan birbirinden değerli seslendirme sanatçıları; TV, Radyo, İnternet, Animasyon ve Oyun gibi birçok alanda birçok projeye seslendirme alanında destek veriyor. Sesizi ile birlikte çalışan ve seslendirme kadrosuna yeni katılan profesyonel/popüler, kadın, erkek ve çocuk seslendirme sanatçılarına, şirketin seslendirme arşivinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Sesizi; tüm dünyadan sadece kendi dillerini konuşmakla kalmayıp kendi dillerinde yani yabancı dilde seslendirme yapan birçok profesyonel seslendirme sanatçısını da şirket çatısı altında toplamıştır. İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça ve anadillerinde seslendirme yapan birçok seslendirme sanatçısına şirketin yabancı dil seslendirme arşivinizden ulaşabilirsiniz.