True Justice 

True Justice

True Justice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önce dizi ardından sinema filmi olarak Kanaltürk’te yayınlandı.
Rol Alan ve Seslendiren Sanatçılar : 
Steven Seagal (VF : Jean-François Aupied) : Elijah Kane – Hakan Akın (dizi ) – Cüneyt Cakova ( sinema )
Sarah Lind (en)  (VF : Laurence Dourlens) : Sarah Montgomery
William « Big Sleeps » Stewart (VF : Frantz Confiac) : Andre Mason
Meghan Ory  (VF : Chantal Baroin) : Juliet Saunders 
Warren Christie (en) (VF : Mathias Kozlowski) : Brett Radner 
Adrian Holmes (en) (VF : Pascal Germain) : Marcus Mitchell 
Lochlyn Munro : Mark Simms 
Jesse Hutch : Johnny Garcia 
Tanaya Beatty : Jessica Finch 
Seslendiren Sanatçılar :
Selay Taşdöğen
Bergen Coşkun
Talha Sayar

Örnek Metinler – Örnek Tiradlar

KANE: (G) Hayır efendim. / (G/D) ama yapacağımız şey bu. / Toplanın. / Pekâlâ. Size bunun nasıl işleyeceğini anlatayım. Burada, kuzey, güney, doğu, batı var. / (G/D) Daha önce de hazırladığım bir yer var. Burası ben burada saklanacağım. Burayı ayarladım. Biliyor musunuz? Elimde bir 300 Win Mag var / ve 700 metre ilerisine ateş edebiliyor. / Sarah ve Marcus’un evin arkasında pozisyon almalarını istiyorum, benim işaretimi bekleyecekler. / Simms ve Johnny, siz ikinizin evin önünde park edip orayı tutmanızı istiyorum. Gözünüz ve kulağınızı ganimetten ayırmayın. (G) Ben ilk atışı yaptıktan sonra herkes bu yoldan ilerleyecek. Buna Sarah’ta dâhil. Bu yoldan geleceğiz ve hepimiz bu duvarda dizileceğiz.(G/D)( SES TELSİZDEN GELİR) Şimdi unutmayın, Saric’i canlı istiyorum. Harika bir iş çıkaralım ve güvende olalım. Hiç kimse ölmesin.

15.Bölümden alınmıştır.


KANE Herkesle benim aramdaki farkı biliyor musun? İş yaptığın herkes senin aptal olduğunu düşünüyor. Bence sen zekisin. Ama beni enayi sanıyorsun. Bir de adam gönderiyorsun üstüme. Çok ayıp ettin. Sırf bu yüzden seni öldürmem gerekir. Ama ben ne yapacağım biliyor musun? Kendini affettirmen için sana bir fırsat vereceğim. Karadzik gibi insanlardan konuşuyorsak bildiğin her şeyi bana anlatacaksın. Markus’a neler anlattığından bana ne. Ben kendi işime bakarım. Bildiğin her şeyi bana anlat ki seni öldürmeyeyim, onlardan da kurtarayım. Ne dersin?

16.Bölümden alınmıştır.


KANE  : Bir şeyi yok değil mi? İyi. Toni Yongri’nin durumuna dönelim. Beyaz kadın ticareti yaptığını biliyoruz. Hem Fuhuş amaçlı, hem de Karadzik’in organ kaçakçılığında kullanıyor. Ceset artıklarını da burada denize döküyor. O yüzden kumsallarda bir sürü ayak bacak çıkıyor önünüze. Toni çakalın teki, bunu herkes biliyor, ama Karadzik daha beter. Kızların buraya getirilme işini organize eden de o. Kaynaklarım, İsrail ile büyük bir organ kaçakçılığı işine girdiğini haber verdi. Ortağının adı Arnon Grosmın. Milyarlarca dolarlık bir örgütün başında. Ne buldun, Finç?

17. Bölümden alınmıştır. 

Çeviren: Semih Aközlü